Вакууматор або вакуумний пакувальник Freshpack Pro QH-01
Вакууматор — чудова річ для тих, хто любить готувати швидко, зберігати довго й безпечно (причому не тільки продукти), а їсти смачно та корисно. Характеристика майже як у холодильника та варильної панелі разом узятих. А якщо серйозно, то ось як можна застосовувати вакууматор Freshpack Pro:
- Тривале зберігання продуктів. Це можуть бути як фрукти/овочі, так і м'ясо, птиця, риба, різні крупи та багато чого ще. Якщо після вакуумування продукти скласти в холодильник, то термін їх зберігання може збільшитися в рази.
- Оперативне зберігання для готування (домашні напівфабрикати): ріженню у вільний час-іншої овочів на тиждень, фасуємо та вакуумуємо за пакетами на дні тижня. У потрібний день і годину просто дістаємо нарізані овочі та готуйте. Завдяки тому, що немає повітря всередині пакета, не відбувається розмноження бактерій, які призводять до псування продуктів, сповільнюються різні хімічні процеси (зокрема окиснення). Навіть за кілька днів овочі матимуть такий вигляд, ніби Ви їх тільки запалювали.
- Приготування їжі за технікою "Сувід", тобто у вакуумі. Цей спосіб приготування дає змогу зберегти всі природні соки страви (зокрема роблять м'ясні), а також його рівномірне приготування.
- Дуже швидке маринування риби та м'яса. Під надмірним тиском, яке створює вакуум, маринад набагато швидше та глибше проникає в пори м'яса, що прискорює процес маринування в рази — буквально 10-15 хвилин вакууму та м'ясо можна готувати! Для шанувальників шашликів вауумний пакувальник справжня знахідка.
- Закатка у вакуум різних господарських речей. Наприклад, паспорта або телефона, документів чи карток. Особливо може стати в пригоді мандрівникам.
- Вакуумування вже готових страв і напоїв. Якщо у Вас є контейнери зі спеціальними клапанами для відкачування повітря, то Ви можете брати в них із собою їжу, відкачувати повітря й зберігати до настання їх зоряної години. Наприклад, Ви можете взяти із собою обід на роботу на кілька днів вперед і помістити все в холодильник. Вакуум довше збереже свіжість смакових якостей їжі, ніж просто зберігання в холодильнику.
- Використовуйте Freshpack Pro просто як запайник пакетів. За аналогією з супермаркетами.
Характеристики вакуумного пакувальника:
- Максимальний тиск усередині паковання — 430 mmHg;
- Матеріал: пластик;
- Розмір упаковника: 360x54x50мм;
- Вага: 0,6 кг;
- Споживання: 100Вт (середнє);
- Живлення: 220В;
- Максимальна ширина пакета: 200 мм;
- Розмір: 36 x 54 x 50 см.
Комплектація вакууматора:
- Вакууматор
- Пакети 10 шт. багаторазові ( Розмір пакета ширина 20 см, висота 25 см).
Пакети можна будь-якої висоти, головний розмір ширини не більш ніж 20 см. - Інструкція
Особливістю Freshpack Pro QH-01 є використання для вакуумного пакування спеціальних пакетів із пухирчастою внутрішньою поверхнею. Перевага цього полягає в тому, що завдяки нерівній внутрішній поверхні забезпечується повне та рівномірне відкачування повітря по всьому об'єму пакета. Гладкі пакети, під час відкачування повітря закривають язичок насоса. Втім, справедливості заради варто зазначити, що Freshpack Pro QH-1 теж працює з гладкими пакетами, але тільки в режимі пакувальника, без використання вакууматора.
Пристрій самого паковання досить простий. Ущільнювальна стрічка всередині утворює герметичну камеру, у якій відкачується повітря, а перед нею розміщена нагрівальна спіраль, за допомогою якої здійснюється запаювання пакета.
Кнопка увімкнення й окремий натискний вимикач призначені, відповідно, для автоматичного вакуумного пакування продуктів у спецпакети та ручне паковання без вакууматора в звичайні пакети.
Тепер переходимо до практичного використання пакувальника.
- Відкриваємо бічні засувки, підіймаємо кришку приладу.
- Встановлюють пакет у спеціальний затискач у правій частині паковання так, щоб відкритий зріз пакета був рівно посередині між ущільнювальними стрічками.
- Закриваємо кришку, фіксуємо обидві клямки. Натискаємо кнопку вмикання, загориться червона лампочка. Пакувальник починає відкачувати повітря з пакета. Щойно лампочка змінить колір на зелений, процес пакування завершений. Час вакуумації та заварювання шва визначається автоматично.
- Відкриваємо засувки, пальцем відтягуємо клапан скидання повітря, відкриваємо кришку. Все готово.
Принцип автоматичної роботи пакувальника нескладний: коли повітря з камери, і, відповідно, з пакета, повністю відкачаний, кришка притискається атмосферним тиском і активує натискний вимикач нагрівальної спіралі. Кришку можна натискати вручну, без вмикання насоса, саме це використовується в таких режимах.
Делікатне паковання, , яка застосовується для м'яких продуктів, наприклад, ягоди полуниці. Точно так само заправляєте спецпакет у пакувальник, вмикаєте режим вакуумації, але не доводьте його до кінця, позаяк ягоди перетворяться на кашу. Коли повітря буде відкачане до потрібного на ваш погляд рівня, вимикаєте насос кнопкою і щільно притискаєте кришку руками. Щойно засвітиться зелена лампочка, паковання завершене.
Паковання без вакууму або запаювання пакетів після відрізання з рулону. Поміщаєте пакет зрізом приблизно на 0.5 сантиметра глибшу нагрівальну спіралі, але не заводячи його за ущільнювальні стрічки. Закриваєте кришку та притискаєте її руками. Щойно засвітиться зелена лампочка, зварювання шва завершене. Пам'ятайте, що колірна індикація розрахована на товсті спецпакети, для тонких пакетів час паковання може бути меншим.
- Ціна: 375 ₴