
Портативний акумулятор для туризму GDLITE GD-8017 (сонячна батарея, 3 світлодіодні лампи, акумулятор)
850 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 566-02-42Віталій
Зараз дуже популярні ліхтарі на сонячних батареях, зарядний пристрій на сонячних батареях, сонячна батарея для заряджання телефона тощо.
GDLITE GD-8017 А ― Автономна істема освітлення й заряджання мобільних пристроїв об'єднала всі ці пристрої.

GDLITE GD-8017 А можна використовувати у разі вимкнень електрики або браку стаціонарних джерел електроенергії. З її допомогою Ви можете зарядити телефон або планшет, а також забезпечити освітлення (світлодіодними лампами, що входять до комплекту) завдяки вбудованому акумулятору та сонячній енергії.
Основною відмінністю від моделі GD-8006 A є наявність світлодіодної панелі з торця акумуляторного блока. Що дає змогу використовувати його як самостійний ліхтар. Ще одна перевага щодо GD-8006 A — індикатор розряду акумулятора, за яким можна визначити, наскільки розряджений акумулятор.
У лампочках використовуються потужні й економні світлодіоди білого кольору. Їх яскравості досить практично для будь-яких завдань — чи то читання, чи то приготування їжі.
Зарядити розряджений вбудований акумулятор системи GDLITE GD-8017 А можна 2 способами: від мережі 220 В (13 годин) або від сонячної батареї (12 годин).
За повністю зарядженого акумулятора час роботи становить:
15 годин — у разі використання 1 лампочки
10 годин — у разі використання 2 лампочок
5 годин — у разі використання 3 лампочок
Для заряджання телефонів або інших ґаджетів у наборі є 10 найбільш розполонених роз'ємів.
Для використання системи не потрібно мати спеціальні знання — усе просто й інтуїтивно зрозуміло. Також варто зазначити зручний і міцний корпус, який захищає вміст від пошкоджень
Характеристики сонячної панелі:
Потужність: до 3 Вт
Тип: полікристалічна
Ток при макс. мощности: 0.34A
Напруга за макс. потужності: 8.97V
Ток к. з.: 0.37A
Напруга х. х.: 11.12V
Вимірювання зроблені за 25 °C і сонячного випромінювання 1000 Вт·год/м2
Характеристики акумуляторного блока:
Напруга живлення: 110/240V AC
Вхідна напруга: 9 В (постійного струму)
Вихідна напруга: 6 В (постійного струму)
Напруга USB: 5 В/0.5 А
Тип акумулятора: олив'яно-кислотний 6 В/4 А·год
Рекомендації з експлуатації:
1) Час заряджання від мережі 220 В — 13 годин (не менш ніж), від сонячної панелі — 12 годин (у ясний сонячний день).
2) Якщо світло лампочок починає тьмяніти, вимкніть лампочки або зарядіть пристрій. Це необхідно для запобігання повному розряджанню акумулятора, яке здійснює зменшення терміну експлуатації або виходу його з ладу.
3) Якщо Ви тривалий час (приблизно 3 місяці) не користуєтеся пристроєм — розрядіть його, а потім зарядіть упродовж 13 годин. Інакше термін експлуатації акумулятора різко скоротитися.
4) Час заряджання акумулятора не більш ніж 24 години.
7) У дощ сонячного світла не досить для повного заряду акумулятора. Уникайте заряджання батареєю від сонячної панелі, коли немає сонячного світла.
Характеристики
| Ліхтарі | |
| Тип | переносний |
| Фокусування | без фокусування |
| Елементи живлення | Акумулятор вбудований |
| Світловий потік, лм | 300 |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
- Ціна: 850 ₴


